MECZ
20.08.18 | Klasyf. | Nika Zupancic | Andrijana Stoilkovic | 7-5, 6-2 | Vrnjacka Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowenia
24.09.99, 24 lat
24.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
13.05.00, 23 lat
13.05.00, 23 lat
Nika Zupancic vs. Andrijana Stoilkovic - Wzajemne mecze
20.08.18 | Klasyf. | Nika Zupancic | Andrijana Stoilkovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Vrnjacka Banja | ceglana |
Nika Zupancic form & Andrijana Stoilkovic form
Nika Zupancic - ostatnie mecze
W15 Bad - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mao Mushika | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 5-7, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natasa Luzajic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Ema Mulalic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Andrijana Stoilkovic - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |