Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
30.12.01, 22 lat
30.12.01, 22 lat
Nika Radisic vs. Saara Orav - Wzajemne mecze
23.04.18 | Klasyf. | Nika Radisic | Saara Orav | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Tucepi | ceglana |
Nika Radisic form & Saara Orav form
Nika Radisic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Saara Orav - ostatnie mecze
W25 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 Klasyf. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haabneeme - halowa | ||||
16.11.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |