MECZ
17.08.09 | Ćwierćfinał | Nika Ozegovic | Ksenia Gospodinova | 6-0, 6-1 | Vinkovci | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
19.04.93, 30 lat
19.04.93, 30 lat
Nika Ozegovic vs. Ksenia Gospodinova - Wzajemne mecze
17.08.09 | Ćwierćfinał | Nika Ozegovic | Ksenia Gospodinova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Vinkovci | ceglana |
Nika Ozegovic form & Ksenia Gospodinova form
Nika Ozegovic - ostatnie mecze
Bol - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda | vs. Theresa Kleinsteuber | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Velenje - ceglana | ||||
24.05.10 1. runda | vs. Jasmina Kajtazovic | 6-2, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
26.04.10 1. runda | vs. Tadeja Majeric | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.10 2. runda | vs. Zuzana Ondraskova | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Biberach - halowa | ||||
22.02.10 2. runda | vs. Romina Oprandi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.02.10 1. runda | vs. Kristina Kucova | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sutton - halowa | ||||
01.02.10 1. runda | vs. Anne Kremer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
07.09.09 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Pervak | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.09 2. runda | vs. Ksenia Lykina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.09 1. runda | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Velenje - ceglana | ||||
24.08.09 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.09 Finał | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.09 Półfinał | vs. Ani Mijacika | 6-73, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.09 1. runda | vs. Brina Spegel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.08.09 2. runda | vs. Polona Rebersak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
17.08.09 1. runda | vs. Benedetta Sabatini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.09 2. runda | vs. Gracia Radovanovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.09 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Gospodinova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.09 Półfinał | vs. Ani Mijacika | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
20.07.09 2. runda | vs. Elitsa Kostova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.09 Ćwierćfinał | vs. Anais Laurendon | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.09 Finał | vs. Patrycja Sanduska | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.09 Półfinał | vs. Nadejda Guskova | 0-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.09 1. runda | vs. Veronica Spiegel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
13.07.09 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.07.09 2. runda klasyf. | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.09 1. runda klasyf. | vs. Anna Floris | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
29.06.09 1. runda | vs. Darina Sedenkova | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
15.06.09 1. runda | vs. Lenka Jurikova | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sarajevo - ceglana | ||||
01.06.09 1. runda | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ksenia Gospodinova - ostatnie mecze
Dubrovnik - ceglana | ||||
17.10.11 Klasyf. | vs. Neda Koprcina | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.11 1. runda klasyf. | vs. Marta Stojanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.11 2. runda klasyf. | vs. Darya Shulzhanok | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.11 1. runda klasyf. | vs. Lorena Djuknic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.11 2. runda klasyf. | vs. Matea Curic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solin - ceglana | ||||
03.10.11 Klasyf. | vs. Agnes Bukta | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.11 2. runda klasyf. | vs. Ilijana Ivic | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
26.09.11 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kulichkova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.11 1. runda klasyf. | vs. Seraina Jaeger | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
05.09.11 1. runda klasyf. | vs. Maja Mladenovic | 7-65, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Osijek - ceglana | ||||
29.08.11 2. runda klasyf. | vs. Agnes Bukta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
22.08.11 2. runda klasyf. | vs. Danijela Tomic | 6-73, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brcko - ceglana | ||||
15.08.11 2. runda klasyf. | vs. Julija Lukac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doboj - ceglana | ||||
08.08.11 1. runda | vs. Marijana Novakovic | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.11 2. runda | vs. Indire Akiki | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.03.11 1. runda klasyf. | vs. Monica Cantele | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.11 2. runda klasyf. | vs. Mariia Tcakanian | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.03.11 Klasyf. | vs. Vaszilisza Bulgakova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.03.11 1. runda klasyf. | vs. Dejana Raickovic | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.03.11 2. runda klasyf. | vs. Johanna Skoglund | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Portimao - twarda | ||||
21.02.11 2. runda klasyf. | vs. Claudia Gaspar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.11 Klasyf. | vs. Lucy Brown | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.11 1. runda | vs. Justyna Jegiolka | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.11 1. runda klasyf. | vs. Edita Raca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Albufeira - twarda | ||||
14.02.11 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Rodier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
11.10.10 2. runda | vs. Dejana Raickovic | 6-73, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.10 1. runda | vs. Julija Lukac | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Novi Sad - ceglana | ||||
20.09.10 2. runda | vs. Marina Kachar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.10 1. runda | vs. Katarina Marackova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
13.09.10 1. runda | vs. Alyona Sotnikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |