INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petia Arshinkova vs. Nika Kukharchuk - Wzajemne mecze
01.02.18 | 2. runda | Nika Kukharchuk | Petia Arshinkova | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Petia Arshinkova form & Nika Kukharchuk form
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Nika Kukharchuk - ostatnie mecze
W100 Granby - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 1-6, 7-5, 1-0, Deniz Khazaniuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Paige Cline | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.01.20 Finał | vs. Alexa Noel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.20 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.12.19 Finał | vs. Paige Cline | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 2. runda | vs. Katya Townsend | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Elle Christensen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Aubane Droguet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Madison Appel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bogota - ceglana | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Vanda Lukacs | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Parra Romero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-61, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Carol Vanesa Mora Camacho | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Laura Pigossi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Omolade Aderemi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |