MECZ
13.09.17 | 2. runda | Nigina Abduraimova | Yana Sizikova | 6-74, 6-2, 6-2 | Batumi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nigina Abduraimova | Yana Sizikova | |
1. podanie % | 50/96 (52%) | 68/104 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/50 (76%) | 45/68 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/46 (48%) | 13/36 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/18 (33%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/104 (44%) | 36/96 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/200 (53%) | 94/200 (47%) |
Double foul | 6 | 8 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nigina Abduraimova vs. Yana Sizikova - Wzajemne mecze
13.09.17 | 2. runda | Nigina Abduraimova | Yana Sizikova | 6-74, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Batumi | twarda |
Nigina Abduraimova form & Yana Sizikova form
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |
Yana Sizikova - ostatnie mecze
Valencia - ceglana | ||||
05.06.22 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
18.01.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-72, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nelly Knezkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Daria Mishina | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 1-4, - Yana Sizikova - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 7-69, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu |