MECZ
14.09.17 | Ćwierćfinał | Nigina Abduraimova | Polina Leykina | 6-2, 6-1 | Batumi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nigina Abduraimova | Polina Leykina | |
1. podanie % | 26/46 (57%) | 22/49 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/26 (73%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 8/27 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/49 (57%) | 15/46 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nigina Abduraimova vs. Polina Leykina - Wzajemne mecze
19.09.17 | 1. runda | Nigina Abduraimova | Polina Leykina | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Saint Petersburg | halowa |
14.09.17 | Ćwierćfinał | Nigina Abduraimova | Polina Leykina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Batumi | twarda |
17.04.16 | 1. runda klasyf. | Nigina Abduraimova | Polina Leykina | 6-2, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana |
Nigina Abduraimova form & Polina Leykina form
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
24.04.24 2. runda | vs. Lina Glushko | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50+H Calvi - twarda | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Daria Snigur | 6-1, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Jana Fett | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
30.03.24 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Polina Leykina - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Laura Heutschi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
27.08.23 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |