MECZ
12.05.14 | 2. runda klasyf. | Nigina Abduraimova | Karin Kennel | 6-2, 6-4 | Saint Gaudens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nigina Abduraimova vs. Karin Kennel - Wzajemne mecze
12.05.14 | 2. runda klasyf. | Nigina Abduraimova | Karin Kennel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Saint Gaudens | ceglana |
Nigina Abduraimova form & Karin Kennel form
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |
Karin Kennel - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 Finał | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.11.19 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |