MECZ
08.08.20 | 1. runda | Nicoleta Dascalu | Tess Sugnaux | 6-3, 7-66 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Tess Sugnaux | |
0-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 3-1 | |
4-1 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 4-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Nicoleta Dascalu | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Nicoleta Dascalu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-3 | Tess Sugnaux | |
0-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-5 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
(0) | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Nicoleta Dascalu | (2) | |
0-0, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Nicoleta Dascalu | (3) | |
0-0, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
(4) | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Nicoleta Dascalu | (5) | |
0-0, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
(6) | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nicoleta Dascalu vs. Tess Sugnaux - Wzajemne mecze
08.08.20 | 1. runda | Nicoleta Dascalu | Tess Sugnaux | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Nicoleta Dascalu form & Tess Sugnaux form
Nicoleta Dascalu - ostatnie mecze
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.01.22 Klasyf. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.01.22 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.21 Klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.09.20 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |