MECZ
07.08.17 | 2. runda klasyf. | Nicoleta Dascalu | Romy Koelzer | 6-4, 6-2 | Hechingen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nicoleta Dascalu vs. Romy Koelzer - Wzajemne mecze
07.08.17 | 2. runda klasyf. | Nicoleta Dascalu | Romy Koelzer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Hechingen | ceglana |
Nicoleta Dascalu form & Romy Koelzer form
Nicoleta Dascalu - ostatnie mecze
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.01.22 Klasyf. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.01.22 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.21 Klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.09.20 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |