INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Pantuckova vs. Nicoleta Dascalu - Wzajemne mecze
09.03.18 | Ćwierćfinał | Nicoleta Dascalu | Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Gabriela Pantuckova form & Nicoleta Dascalu form
Gabriela Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
16.09.18 Finał | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 Półfinał | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 Finał | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.18 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Nicoleta Dascalu - ostatnie mecze
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.01.22 Klasyf. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.01.22 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.21 Klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.09.20 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |