MECZ
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Nicole Poj | Mariia Antoniuk | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
09.05.01, 22 lat
09.05.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
28.10.97, 26 lat
28.10.97, 26 lat
Nicole Poj vs. Mariia Antoniuk - Wzajemne mecze
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Nicole Poj | Mariia Antoniuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
08.09.19 | Klasyf. | Nicole Poj | Mariia Antoniuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Nicole Poj form & Mariia Antoniuk form
Nicole Poj - ostatnie mecze
W15 Cordoba - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Agostina Pizarro Periales | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Sousa Salazar | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Bruna Melato | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Melina Maria Maruca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexia Harmon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 3-4, Maria Victoria Marchesini - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Martina Maria Bovio | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Ascheri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Nadine Castro | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Agostina Andreazzini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tiara Belen Alvarez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Rosario - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Carla Markus | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Romina Ccuno | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Mar - ceglana | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Guillermina Silva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Romina Ccuno | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Isidora Cereso | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
06.11.22 2. runda klasyf. | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Marie Villet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alisa Baranovska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Matilde Mariani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Soumeya Anane | 6-4, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Mariia Antoniuk - ostatnie mecze
W25 Gurugram - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Suhani Gaur | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Himaanshika Singh | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mariia Nikitash | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ghalia Guizani | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Zoe Bourbotte | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Luna Meers | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.09.19 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sariaka Rachelle Radilofe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Leila Epstein | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Agustina Rimoldi Godoy | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Bertschmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Neta Tamir | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Francesca Sella | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Schena Benamar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Valentine Bacher | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |