MECZ
07.11.17 | 1. runda | Nicole Gibbs | Elitsa Kostova | 6-2, 7-5 | Waco | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nicole Gibbs | Elitsa Kostova | |
1. podanie % | 50/87 (57%) | 46/70 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/50 (62%) | 20/46 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/37 (43%) | 12/24 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/70 (54%) | 40/87 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/157 (54%) | 72/157 (46%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nicole Gibbs vs. Elitsa Kostova - Wzajemne mecze
08.01.19 | 1. runda klasyf. | Nicole Gibbs | Elitsa Kostova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
07.11.17 | 1. runda | Nicole Gibbs | Elitsa Kostova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Waco | twarda |
02.11.15 | 1. runda | Nicole Gibbs | Elitsa Kostova | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Waco | twarda |
28.10.13 | Półfinał | Elitsa Kostova | Nicole Gibbs | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | New Braunfels | twarda |
Nicole Gibbs form & Elitsa Kostova form
Nicole Gibbs - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Shelby Rogers | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
23.02.20 Klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
30.01.20 3. runda | vs. Coco Vandeweghe | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 6-0, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
06.01.20 1. runda | vs. Shelby Rogers | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.20 Klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.01.20 1. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
21.12.19 Półfinał | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 6-3, Sorana Cirstea - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.12.19 Klasyf. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
27.09.19 1. runda klasyf. | vs. Misaki Doi | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
20.09.19 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Angelique Kerber | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda | vs. Alison Riske | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.19 Klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
05.09.19 3. runda | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Simona Halep | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Klasyf. | vs. Shuai Peng | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | Robin Anderson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Vancouver - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Ena Shibahara | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
03.08.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Petkovic | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Elitsa Kostova - ostatnie mecze
Belgrade - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.21 2. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 1. runda | vs. Bianca Turati | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
01.04.21 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.03.21 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.03.21 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.08.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Emma Raducanu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |