Australia
03.05.00, 23 lat
03.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
07.08.98, 25 lat
28926 $
07.08.98, 25 lat
28926 $
Lily Clements-Markham vs. Nicole Gadient - Wzajemne mecze
01.04.18 | 2. runda klasyf. | Nicole Gadient | Lily Clements-Markham | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Lily Clements-Markham form & Nicole Gadient form
Lily Clements-Markham - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 2-6, 0-3, - Lily Clements-Markham - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Marlies Szupper | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Tinello | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Miranda Poile | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Nicole Gadient - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Polina Leykina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |