MECZ
25.02.19 | 1. runda klasyf. | Nicole Gadient | Jantje Tilbuerger | 6-1, 3-6, 10-8 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
07.08.98, 25 lat
28926 $
07.08.98, 25 lat
28926 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nicole Gadient vs. Jantje Tilbuerger - Wzajemne mecze
25.02.19 | 1. runda klasyf. | Nicole Gadient | Jantje Tilbuerger | 6-1, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Nicole Gadient form & Jantje Tilbuerger form
Nicole Gadient - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Polina Leykina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Jantje Tilbuerger - ostatnie mecze
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
10.01.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |