MECZ
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Nevena Sokovic | Lana Sipek | 7-5, 6-2 | W25 Podgorica | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
28.02.00, 24 lat
28.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
16.09.00, 23 lat
16.09.00, 23 lat
Nevena Sokovic vs. Lana Sipek - Wzajemne mecze
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Nevena Sokovic | Lana Sipek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Podgorica | ceglana |
Nevena Sokovic form & Lana Sipek form
Nevena Sokovic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.21 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
20.04.21 Klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Tara Malik | 2-6, 7-65, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.21 Klasyf. | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-0, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pia Praefke | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Martina Biagianti | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Davydova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Aya El Sayed | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Emma Belluomini | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Barbora Matusova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jenny Duerst | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Julia Mikulski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 6-74, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Lana Sipek - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.12.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.18 1. runda | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |