MECZ
18.09.17 | Klasyf. | Nevena Georgieva | Lyuboslava Peruhova | 0-6, 6-2, 6-1 | Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
05.11.98, 25 lat
05.11.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
18.01.94, 30 lat
18.01.94, 30 lat
Nevena Georgieva vs. Lyuboslava Peruhova - Wzajemne mecze
18.09.17 | Klasyf. | Nevena Georgieva | Lyuboslava Peruhova | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Varna | ceglana |
Nevena Georgieva form & Lyuboslava Peruhova form
Nevena Georgieva - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Lioi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sara Cvorovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Pinto | Vanessa Pinto - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Cveti Iotova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Tijana Spasojevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Arina Folts | 5-1, Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Laylo Bakhodirova | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Natalia Nikolopoulou | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ioana Bogdan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ana Biskic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ioana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Chunxi Xin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Senay Ince | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Ana Vrljic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Mariya Ponomareva | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Selin Ovunc | 6-4, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Kexuan Zhou | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.01.17 1. runda | vs. Emma Nurgazieva | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Seven Oral | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.17 Klasyf. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Lyuboslava Peruhova - ostatnie mecze
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.19 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |