MECZ
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Nell Miller | Jessica Moore | 4-6, 7-65, 7-66 | Surbiton | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Nell Miller | Jessica Moore | |
1. podanie % | 77/115 (67%) | 71/109 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 60/77 (78%) | 55/71 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/38 (50%) | 21/38 (55%) |
Zdobyte break-ball | 1/2 (50%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/109 (30%) | 36/115 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 112/224 (50%) | 112/224 (50%) |
Double foul | 10 | 3 |
Asy | 10 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nell Miller vs. Jessica Moore - Wzajemne mecze
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Nell Miller | Jessica Moore | 4-6, 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | Surbiton | trawiasta |
Nell Miller form & Jessica Moore form
Nell Miller - ostatnie mecze
W35 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Kamea Medora | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Jada Bui | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ivana Gombitova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
26.07.20 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Esther Adeshina | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Eden Silva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Naomi Broady | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Freya Christie | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Lillian Mould | 7-5, 5-2 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Amelia Bissett | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Sasha Hill | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Pamela Montez | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Muskan Mahajan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Brooke Thompson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
17.09.19 2. runda klasyf. | vs. Gracie Epps | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yamilet Castillo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Jessica Moore - ostatnie mecze
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-4, 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Alexandra Dulgheru | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Myrtille Georges | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 7-65, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Genevieve Lorbergs | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Mayo Hibi | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Launceston - twarda | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jia Qi Ren | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Burnie - twarda | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Allie Kiick | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.18 1. runda klasyf. | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Playford - twarda | ||||
01.01.18 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.17 2. runda klasyf. | vs. Tallulah Farrow | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.07.17 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.17 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Elizaveta Kulichkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lara Pedranzini | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-75, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
13.05.17 Półfinał | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.05.17 Ćwierćfinał | vs. Varatchaya Wongteanchai | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.17 2. runda | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.17 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |