MECZ
07.08.18 | 1. runda | Nefisa Berberovic | Timea Jaruskova | 6-1, 6-1 | Arad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nefisa Berberovic | Timea Jaruskova | |
1. podanie % | 26/33 (79%) | 28/41 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 13/28 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/7 (86%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/41 (61%) | 5/33 (15%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Nefisa Berberovic | 1-0 | |
Nefisa Berberovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Timea Jaruskova | |
4-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nefisa Berberovic vs. Timea Jaruskova - Wzajemne mecze
07.08.18 | 1. runda | Nefisa Berberovic | Timea Jaruskova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Arad | ceglana |
Nefisa Berberovic form & Timea Jaruskova form
Nefisa Berberovic - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |