MECZ
06.06.19 | 2. runda | Nefisa Berberovic | Louise Lampla | 6-0, 6-1 | W15 Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nefisa Berberovic | Louise Lampla | |
1. podanie % | 21/31 (68%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/21 (81%) | 7/24 (29%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 2/13 (15%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/37 (76%) | 8/31 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/68 (75%) | 17/68 (25%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Louise Lampla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
29.11.94, 29 lat
13684 $
29.11.94, 29 lat
13684 $
Nefisa Berberovic vs. Louise Lampla - Wzajemne mecze
06.06.19 | 2. runda | Nefisa Berberovic | Louise Lampla | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
Nefisa Berberovic form & Louise Lampla form
Nefisa Berberovic - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Louise Lampla - ostatnie mecze
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |