MECZ
25.02.18 | 1. runda klasyf. | Nathalia Wolf Gasparin | Nikita Uberoi | 6-3, 3-6, 6-1 | Sao Paulo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Brazylia
03.10.99, 24 lat
03.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nathalia Wolf Gasparin vs. Nikita Uberoi - Wzajemne mecze
12.03.18 | 2. runda klasyf. | Nathalia Wolf Gasparin | Nikita Uberoi | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Sao Jose | ceglana |
25.02.18 | 1. runda klasyf. | Nathalia Wolf Gasparin | Nikita Uberoi | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Sao Paulo | ceglana |
Nathalia Wolf Gasparin form & Nikita Uberoi form
Nathalia Wolf Gasparin - ostatnie mecze
Luque - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Eduarda Piai | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 7-5, 5-3, Maria Jazmin Amicuzi - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Dolores Molina Portela | 6-75, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Fernanda Brito | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Camila Ruiz Diaz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Marcela Bueno | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Eduarda Piai | 6-75, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Andrea Campodonico | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Iman Garshong | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lidya Yargovan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Verena Meliss | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.04.18 1. runda | vs. Aleksandra Kulik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Eduarda Piai | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
26.02.18 2. runda klasyf. | vs. Eduarda Piai | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Mariana Duque-Marino | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Catanduva - ceglana | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Carla Lucero | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
28.03.17 1. runda | vs. Victoria Bosio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
28.02.17 1. runda | vs. Eduarda Piai | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Nikita Uberoi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |