MECZ
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Natascha Kennis | Sophia Fry | 7-63, 6-1 | Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
13.02.90, 34 lat
13.02.90, 34 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
31.07.00, 23 lat
31.07.00, 23 lat
Natascha Kennis vs. Sophia Fry - Wzajemne mecze
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Natascha Kennis | Sophia Fry | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | Oldenzaal | ceglana |
Natascha Kennis form & Sophia Fry form
Natascha Kennis - ostatnie mecze
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Liv Geurts | 2-5, - Natascha Kennis - krecz | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Anais Kikuchi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Petra Sedlackova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Titova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 0-2, - Natascha Kennis - krecz | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda klasyf. | vs. Kimberley Van Rijn | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.13 Klasyf. | vs. Justine Ozga | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
26.08.13 Klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.13 2. runda klasyf. | vs. Rachel Zipfel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
22.07.13 1. runda klasyf. | vs. Morgane Michiels | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Netanya - twarda | ||||
04.03.13 1. runda klasyf. | vs. Karina Gurgenyan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.13 2. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Netanya - twarda | ||||
25.02.13 2. runda klasyf. | vs. Lobke Haepers | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
27.08.12 1. runda klasyf. | vs. Sylwia Mikolajczuk | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
20.08.12 2. runda klasyf. | vs. Jade Schoelink | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ratingen - ceglana | ||||
13.08.12 1. runda klasyf. | vs. Lena Lutzeier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
23.07.12 1. runda klasyf. | vs. Leah Daw | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
02.07.12 1. runda klasyf. | vs. Olga Brozda | 2-6, - Natascha Kennis - krecz | szczegóły meczu | |
Koeln - ceglana | ||||
18.06.12 2. runda klasyf. | vs. Jeanette Draeger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rethymno - twarda | ||||
23.04.12 Klasyf. | vs. Maria Milanova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaarst - dywanowa | ||||
23.01.12 1. runda klasyf. | vs. Verena Schmid | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.11 2. runda klasyf. | vs. Tamara Blum | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.11 Klasyf. | vs. Tereza Jankovska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ratingen - ceglana | ||||
15.08.11 1. runda klasyf. | vs. Jana Nabel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ilawa - ceglana | ||||
01.08.11 2. runda klasyf. | vs. Nadiia Baryshpolets | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Sophia Fry - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 Klasyf. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
20.05.19 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |