MECZ
14.03.17 | 1. runda | Natalija Stevanovic | Julia Stamatova | 7-69, 6-3 | Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Natalija Stevanovic | Julia Stamatova | |
1. podanie % | 48/78 (62%) | 49/70 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/48 (63%) | 22/49 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 12/21 (57%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/70 (51%) | 36/78 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/148 (53%) | 70/148 (47%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalija Stevanovic vs. Julia Stamatova - Wzajemne mecze
14.03.17 | 1. runda | Natalija Stevanovic | Julia Stamatova | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
17.11.14 | 2. runda | Natalija Stevanovic | Julia Stamatova | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
19.11.12 | Ćwierćfinał | Natalija Stevanovic | Julia Stamatova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
13.02.12 | 2. runda | Natalija Stevanovic | Julia Stamatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya Kaya | ceglana |
17.10.11 | 1. runda | Natalija Stevanovic | Julia Stamatova | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Dubrovnik | ceglana |
Natalija Stevanovic form & Julia Stamatova form
Natalija Stevanovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-2, - Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiraz Bechri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 2-6, 3-3, - Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Julia Stamatova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |