INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
En Shuo Liang vs. Natalija Stevanovic - Wzajemne mecze
04.10.17 | 2. runda | Natalija Stevanovic | En Shuo Liang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
En Shuo Liang form & Natalija Stevanovic form
En Shuo Liang - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Natalija Stevanovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-2, - Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiraz Bechri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 2-6, 3-3, - Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |