MECZ
20.03.18 | 1. runda | Natalie Proese | Lara Salden | 6-3, 6-2 | Le Havre | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Natalie Proese | Lara Salden | |
1. podanie % | 34/43 (79%) | 32/61 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/34 (71%) | 18/32 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/9 (33%) | 9/29 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/61 (56%) | 16/43 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Natalie Proese | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Lara Salden | |
3-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalie Proese | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Natalie Proese | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Natalie Proese | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalie Proese | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalie Proese | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalie Proese | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalie Proese vs. Lara Salden - Wzajemne mecze
20.03.18 | 1. runda | Natalie Proese | Lara Salden | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Le Havre | ceglana |
30.06.14 | Klasyf. | Natalie Proese | Lara Salden | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Brussels | ceglana |
Natalie Proese form & Lara Salden form
Natalie Proese - ostatnie mecze
W15 Ortisei - halowa | ||||
28.10.19 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.07.19 Klasyf. | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
17.12.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.18 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Lara Salden - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |