MECZ
27.08.19 | Klasyf. | Natalie Proese | Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | W15 Haren | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
30.05.01, 22 lat
30.05.01, 22 lat
Natalie Proese vs. Anne Knuettel - Wzajemne mecze
27.08.19 | Klasyf. | Natalie Proese | Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | W15 Haren | ceglana |
Natalie Proese form & Anne Knuettel form
Natalie Proese - ostatnie mecze
W15 Ortisei - halowa | ||||
28.10.19 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
17.12.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.18 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Anne Knuettel - ostatnie mecze
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Perina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Natalie Proese | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-2, 6-714, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Olivia Alexandra Placzek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sina Zuger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Nina Alibalic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Inasse Hamouti | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Darina Mueller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hives | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Bowtell | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nuernberg - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Vivien Klein | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |