MECZ
01.07.18 | 1. runda klasyf. | Natalie Proese | Anna Klasen | 6-2, 6-4 | Aschaffenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalie Proese vs. Anna Klasen - Wzajemne mecze
01.07.18 | 1. runda klasyf. | Natalie Proese | Anna Klasen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Aschaffenburg | ceglana |
Natalie Proese form & Anna Klasen form
Natalie Proese - ostatnie mecze
W15 Ortisei - halowa | ||||
28.10.19 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
17.12.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.18 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Anna Klasen - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
16.11.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |