MECZ
14.07.18 | 1. runda klasyf. | Natalia Zorgovska | Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
13.09.96, 27 lat
13.09.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
09.12.02, 21 lat
09.12.02, 21 lat
Natalia Zorgovska vs. Eva-Maria Riml - Wzajemne mecze
14.07.18 | 1. runda klasyf. | Natalia Zorgovska | Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Vienna | ceglana |
Natalia Zorgovska form & Eva-Maria Riml form
Natalia Zorgovska - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.19 Klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-61, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Hannah Mccolgan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
21.08.17 Klasyf. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
13.03.17 Klasyf. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Annalisa Calandra | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Radina Rakic | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Eveliina Koivupuisto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Ella Leivo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Reka Szalai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Veronika Zavodska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Eva-Maria Riml - ostatnie mecze
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maja Radisic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 3-6, 7-63, 4-10 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 1. runda klasyf. | vs. Astrid Schmits | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alina Laptieva | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Elsa Wan | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gross | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ezgi Tezel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Gevorgyan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |