MECZ
09.07.19 | 1. runda | Natalia Vikhlyantseva | Sara Errani | 6-0, 6-3 | Bastad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Natalia Vikhlyantseva | Sara Errani | |
1. podanie % | 27/46 (59%) | 43/51 (84%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/27 (67%) | 17/43 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 2/8 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/51 (63%) | 18/46 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Natalia Vikhlyantseva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Natalia Vikhlyantseva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Natalia Vikhlyantseva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sara Errani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Vikhlyantseva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Sara Errani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Vikhlyantseva vs. Sara Errani - Wzajemne mecze
09.07.19 | 1. runda | Natalia Vikhlyantseva | Sara Errani | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Natalia Vikhlyantseva form & Sara Errani form
Natalia Vikhlyantseva - ostatnie mecze
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-3, - Natalia Vikhlyantseva - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.22 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
16.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
03.07.22 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-4, - Natalia Vikhlyantseva - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Lin Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Sada Nahimana | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Eva Lys | 4-6, 1-4, - Natalia Vikhlyantseva - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
23.04.22 Półfinał | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.22 Ćwierćfinał | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.04.22 2. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Sara Errani - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Naomi Osaka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Xiyu Wang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Caty McNally | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Magdalena Frech | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Dalma Galfi | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Astra Sharma | 6-0, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |