INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Vajdova vs. Timea Jaruskova - Wzajemne mecze
25.09.17 | Klasyf. | Natalia Vajdova | Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Brno | ceglana |
Natalia Vajdova form & Timea Jaruskova form
Natalia Vajdova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
30.01.19 Klasyf. | vs. Anja Gal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nikola Breckova | 4-6, 1-5, - Natalia Vajdova - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.03.18 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-74, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.02.18 Półfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Saki Nakayama | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.02.18 Ćwierćfinał | vs. Cristina Ene | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.18 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |