INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petra Januskova vs. Natalia Siedliska - Wzajemne mecze
06.12.17 | 1. runda | Natalia Siedliska | Petra Januskova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Petra Januskova form & Natalia Siedliska form
Petra Januskova - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jessica Ho | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 Klasyf. | vs. Connie Ma | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Williamsburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Jaedan Brown | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-4, - Petra Januskova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
05.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 4-6, 4-0, Epiphany Turner - krecz | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Pantuckova | 7-63, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Natalia Siedliska - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - krecz | szczegóły meczu |