MECZ
11.09.20 | 1. runda | Natalia Siedliska | Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 0-0 | ||
Natalia Siedliska | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-15, 15-30, 0-0 | ||
Natalia Siedliska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, 0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-30, 0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], 0-0, 15-15, 15-30, 40-30, A-40 | ||
2-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Natalia Siedliska | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-5 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 6-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
(0) | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-4, 6-4 | ||
Natalia Siedliska | (1) | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-4, 6-4 | ||
(2) | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-4, 6-4 | ||
(3) | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-4, 6-4 | ||
Natalia Siedliska | (4) | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-4, 6-4 | ||
Natalia Siedliska | (5) | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-4, 6-4 | ||
Natalia Siedliska | (6) | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-4, 6-4 | ||
6-1 |
2 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-40, 40-40, 0-0, 0-15, 0-40 | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-30, 0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Natalia Siedliska | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 5-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
6-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
1 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 0-0 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 0-0, 15-0, 15-15 | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 0-0 | ||
2-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
3-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-30, 0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], 0-0, 15-15, 15-30, 40-30, A-40 | ||
5-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Natalia Siedliska | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-30, 0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Natalia Siedliska | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 3-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
5-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Siedliska vs. Oleksandra Oliynykova - Wzajemne mecze
11.09.20 | 1. runda | Natalia Siedliska | Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
07.02.20 | Ćwierćfinał | Natalia Siedliska | Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Natalia Siedliska form & Oleksandra Oliynykova form
Natalia Siedliska - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | - | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Oleksandra Oliynykova - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu |