Szwajcaria
03.12.98, 25 lat
03.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Daniela Vukovic vs. Natalia Siedliska - Wzajemne mecze
30.10.17 | Klasyf. | Natalia Siedliska | Daniela Vukovic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Daniela Vukovic form & Natalia Siedliska form
Daniela Vukovic - ostatnie mecze
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Ana Biskic | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Natasa Luzajic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Priscilla Heise | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 Klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Cristina Dinu | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-75, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.18 2. runda | vs. Irina Lapustina | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Kiko Nishizato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sarah Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peoni | 6-4, 3-6, 0-5, - Daniela Vukovic - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Maria Manilova | 4-6, 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.11.17 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.17 2. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Natalia Siedliska - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - krecz | szczegóły meczu |