MECZ
01.11.16 | 1. runda | Natalia Orlova | Olga Parres Azcoitia | 6-4, 7-65 | Casablanca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Natalia Orlova | Olga Parres Azcoitia | |
1. podanie % | 67/80 (84%) | 68/87 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/67 (57%) | 33/68 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/13 (31%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/87 (55%) | 38/80 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Orlova vs. Olga Parres Azcoitia - Wzajemne mecze
01.11.16 | 1. runda | Natalia Orlova | Olga Parres Azcoitia | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Casablanca | ceglana |
Natalia Orlova form & Olga Parres Azcoitia form
Natalia Orlova - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.22 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Olga Parres Azcoitia - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.22 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 Ćwierćfinał | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
23.09.22 Półfinał | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |