MECZ
28.11.19 | 2. runda | Natalia Orlova | Agathe Timsit | 6-4, 3-6, 7-63 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Natalia Orlova | Agathe Timsit | |
1. podanie % | 66/101 (65%) | 54/101 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/66 (62%) | 29/54 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/35 (46%) | 25/47 (53%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 7/16 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/101 (47%) | 44/101 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/202 (51%) | 98/202 (49%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Natalia Orlova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Natalia Orlova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-3 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Orlova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Natalia Orlova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Natalia Orlova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
5-4 | Agathe Timsit | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Natalia Orlova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Natalia Orlova | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Agathe Timsit | |
Natalia Orlova | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
1-4 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Natalia Orlova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Natalia Orlova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Orlova | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Natalia Orlova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Natalia Orlova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Natalia Orlova | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Orlova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-5 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Natalia Orlova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Agathe Timsit | |
0-0 | ||
7-63 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
25.08.92, 31 lat
25.08.92, 31 lat
Natalia Orlova vs. Agathe Timsit - Wzajemne mecze
28.11.19 | 2. runda | Natalia Orlova | Agathe Timsit | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Natalia Orlova form & Agathe Timsit form
Natalia Orlova - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.22 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Agathe Timsit - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 Klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu |