INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Melanie Klaffner vs. Nastja Kolar - Wzajemne mecze
20.04.19 | Półfinał | Nastja Kolar | Melanie Klaffner | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
02.12.17 | Półfinał | Nastja Kolar | Melanie Klaffner | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
02.09.13 | 1. runda | Nastja Kolar | Melanie Klaffner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Mestre | ceglana |
24.06.13 | 2. runda | Melanie Klaffner | Nastja Kolar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Zlin | ceglana |
Melanie Klaffner form & Nastja Kolar form
Melanie Klaffner - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Nastja Kolar - ostatnie mecze
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Liv Sumak | - Nastja Kolar - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | - Nastja Kolar - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
04.09.22 Półfinał | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
17.10.21 Finał | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.21 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu |