Ukraina
09.04.98, 26 lat
09.04.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Anastasiya Klymenko vs. Nastja Kolar - Wzajemne mecze
30.11.17 | 2. runda | Nastja Kolar | Anastasiya Klymenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Anastasiya Klymenko form & Nastja Kolar form
Anastasiya Klymenko - ostatnie mecze
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Oleksandra Balaba | 6-0, Oleksandra Balaba - krecz | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Hanna Sokal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Andreea Rosca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Jamie Jillissen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Gogol | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Soumeya Anane | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
20.09.17 2. runda | vs. Yuliya Lysa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Novikova | 6-2, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mikaela Konstantinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Akiho Kakuya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Hsin-Yuan Shih | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Anastasiia Gevel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
06.09.16 1. runda | vs. Ilona Kremen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buca Izmir - twarda | ||||
07.07.16 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.16 1. runda | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Nazli Demirkan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.02.16 Klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.02.16 1. runda | vs. Despina Papamichail | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Nastja Kolar - ostatnie mecze
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Liv Sumak | - Nastja Kolar - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | - Nastja Kolar - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
04.09.22 Półfinał | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
17.10.21 Finał | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.21 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu |