MECZ
04.09.20 | Ćwierćfinał | Nastasja Mariana Schunk | Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | W15 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nastasja Mariana Schunk | Sina Herrmann | |
1. podanie % | 29/51 (57%) | 25/54 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/29 (55%) | 10/25 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/22 (64%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/54 (59%) | 21/51 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Double foul | 4 | 12 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sina Herrmann | |
Nastasja Mariana Schunk | 0-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
1-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 2-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-2 | |
0-0, 15-30, 40-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sina Herrmann | |
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 40-30 | ||
2-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-0 | |
0-0, 40-30 | ||
3-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Sina Herrmann | |
0-0 | ||
4-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 30-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 5-2 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nastasja Mariana Schunk vs. Sina Herrmann - Wzajemne mecze
05.10.22 | 1. runda | Nastasja Mariana Schunk | Sina Herrmann | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
04.09.20 | Ćwierćfinał | Nastasja Mariana Schunk | Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Otocec | ceglana |
Nastasja Mariana Schunk form & Sina Herrmann form
Nastasja Mariana Schunk - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-74, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iida Heinonen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 6-75, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Manon Leonard | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Sina Herrmann - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |