MECZ
05.10.17 | 2. runda | Naomi Totka | Maria Petrovic | 6-2, 7-5 | Jounieh | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Naomi Totka | Maria Petrovic | |
1. podanie % | 35/63 (56%) | 36/64 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/35 (66%) | 16/36 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 14/28 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/64 (53%) | 25/63 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
06.03.02, 22 lat
06.03.02, 22 lat
Naomi Totka vs. Maria Petrovic - Wzajemne mecze
05.10.17 | 2. runda | Naomi Totka | Maria Petrovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Jounieh | ceglana |
Naomi Totka form & Maria Petrovic form
Naomi Totka - ostatnie mecze
Cairo - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, - Naomi Totka - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Laura Sainsbury | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
26.11.17 Finał | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.11.17 Półfinał | vs. Leonie Kung | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pribylova | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.17 2. runda | vs. Alicia Barnett | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Romy Koelzer | - | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Sang Hee Park | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Alise Cernecka | 7-63, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.17 1. runda | vs. Eva Siska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.17 2. runda | vs. Margaux Bovy | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.17 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
13.10.17 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.17 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 7-66, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
06.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.17 2. runda | vs. Maria Petrovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.17 1. runda | vs. Martina Petrovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.17 1. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.09.17 2. runda | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Maria Petrovic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ceylin Ipek | 6-3, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Guzieva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Mia Chudejova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.22 Klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Helsingborg - halowa | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 1. runda klasyf. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 2-6, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-75, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sydney Berlin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Marina Yudanov | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Elin Vilen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Tiffany William | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Karen Barritza | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |