MECZ
25.11.17 | Półfinał | Naomi Totka | Leonie Kung | 7-66, 6-4 | Stellenbosch | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Naomi Totka | Leonie Kung | |
1. podanie % | 53/83 (64%) | 47/66 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/53 (68%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 10/19 (53%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/66 (45%) | 35/83 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/149 (52%) | 71/149 (48%) |
Double foul | 6 | 0 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Naomi Totka vs. Leonie Kung - Wzajemne mecze
25.11.17 | Półfinał | Naomi Totka | Leonie Kung | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Naomi Totka form & Leonie Kung form
Naomi Totka - ostatnie mecze
Cairo - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, - Naomi Totka - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Laura Sainsbury | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
26.11.17 Finał | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.11.17 Półfinał | vs. Leonie Kung | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pribylova | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.17 2. runda | vs. Alicia Barnett | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Romy Koelzer | - | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Sang Hee Park | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Alise Cernecka | 7-63, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.17 1. runda | vs. Eva Siska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.17 2. runda | vs. Margaux Bovy | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.17 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
13.10.17 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.17 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 7-66, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
06.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.17 2. runda | vs. Maria Petrovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.17 1. runda | vs. Martina Petrovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.17 1. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.09.17 2. runda | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Leonie Kung - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |