MECZ
18.01.20 | Klasyf. | Nao Hibino | Lara Arruabarrena | 6-1, 6-2 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nao Hibino | Lara Arruabarrena | |
1. podanie % | 29/39 (74%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 13/26 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/48 (60%) | 12/39 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nao Hibino | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nao Hibino | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nao Hibino | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nao Hibino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nao Hibino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nao Hibino | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nao Hibino | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nao Hibino vs. Lara Arruabarrena - Wzajemne mecze
18.01.20 | Klasyf. | Nao Hibino | Lara Arruabarrena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Nao Hibino form & Lara Arruabarrena form
Nao Hibino - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-75, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Venus Williams | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Qinwen Zheng | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda | vs. Magda Linette | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Magda Linette | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Timea Babos | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Xinyu Wang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Taylah Preston | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Katherine Sebov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ena Koike | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 | vs. Yuliana Lizarazo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Donna Vekic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |