MECZ
17.02.19 | 1. runda klasyf. | Nakisa Djamshidi | Sophia Fry | 6-3, 7-63 | W15 Perth | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Australia
24.10.94, 29 lat
24.10.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
31.07.00, 23 lat
31.07.00, 23 lat
Nakisa Djamshidi vs. Sophia Fry - Wzajemne mecze
17.02.19 | 1. runda klasyf. | Nakisa Djamshidi | Sophia Fry | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Perth | twarda |
Nakisa Djamshidi form & Sophia Fry form
Nakisa Djamshidi - ostatnie mecze
W15 Hamilton - twarda | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Katherine Westbury | - | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
02.02.20 2. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 0-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Amber Marshall | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.19 Klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | - | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sohyun Park | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mary Ann Liu | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
07.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 1-4, - Nakisa Djamshidi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Natasha Palha | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
24.06.19 Klasyf. | vs. Oxi Gravitas Putri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Perth - twarda | ||||
18.02.19 Klasyf. | vs. Miranda Poile | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
10.02.19 Klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-74, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | Vivian Heisen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Miranda Poile | 1-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mary Ann Liu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Mclaughlin | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
12.10.15 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Nunome | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tweed Heads - twarda | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Shan-Ying Barr | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sophia Fry - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 Klasyf. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
20.05.19 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |