MECZ
02.03.20 | Klasyf. | Naima Karamoko | Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
08.06.00, 23 lat
08.06.00, 23 lat
Naima Karamoko vs. Graziella Barrett - Wzajemne mecze
02.03.20 | Klasyf. | Naima Karamoko | Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Naima Karamoko form & Graziella Barrett form
Naima Karamoko - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Angela Lazic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-72, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Cynthia Wanjala | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Graziella Barrett - ostatnie mecze
W25 Loughborough - halowa | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-5, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lydia Besbalta | 3-5, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 0-6, 0-3, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.20 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Delfosse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 Klasyf. | vs. Rita Atik | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lara Kaiser | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sveva Mazzari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.06.19 Klasyf. | vs. Sarina Kang | 3-6, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 1-6, 0-2, - Graziella Barrett - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Amel Sammari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |