MECZ
18.11.17 | 1. runda klasyf. | Naiktha Bains | Cornelia Lister | 6-2, 6-0 | Mumbai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Naiktha Bains | Cornelia Lister | |
1. podanie % | 34/50 (68%) | 24/50 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/34 (62%) | 9/24 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 7/8 (88%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/50 (68%) | 21/50 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Cornelia Lister | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Cornelia Lister | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Naiktha Bains | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Cornelia Lister | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naiktha Bains | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Cornelia Lister | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Naiktha Bains | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Cornelia Lister | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Cornelia Lister | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Cornelia Lister | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Naiktha Bains vs. Cornelia Lister - Wzajemne mecze
18.11.17 | 1. runda klasyf. | Naiktha Bains | Cornelia Lister | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Mumbai | twarda |
Naiktha Bains form & Cornelia Lister form
Naiktha Bains - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
21.05.23 Klasyf. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Cornelia Lister - ostatnie mecze
W25+H Irapuato - twarda | ||||
11.03.20 2. runda | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
07.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
09.03.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
24.10.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |