MECZ
19.11.18 | 2. runda klasyf. | Naia Mercadier | Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | Nules | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
02.10.98, 25 lat
02.10.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
15.12.97, 26 lat
15.12.97, 26 lat
Naia Mercadier vs. Karina Kalkenova - Wzajemne mecze
19.11.18 | 2. runda klasyf. | Naia Mercadier | Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Nules | ceglana |
Naia Mercadier form & Karina Kalkenova form
Naia Mercadier - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Michel | 7-63, 2-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amila Jusufbegovic | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Shanice Roignot | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Cerezo | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jemima Williams-Phillips | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Laia Petretic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Karina Kalkenova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |