MECZ
11.11.19 | 1. runda klasyf. | Naho Sato | Yukina Saigo | 6-1, 7-5 | W100 Tokyo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Naho Sato | Yukina Saigo | |
1. podanie % | 41/58 (71%) | 42/57 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/41 (61%) | 21/42 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/17 (35%) | 1/15 (7%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 4/4 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/57 (61%) | 27/58 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Naho Sato | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naho Sato | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Naho Sato | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Naho Sato | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Naho Sato | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Yukina Saigo | |
Naho Sato | 2-4 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-4 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Naho Sato | 3-5 | |
0-0, 15-15 | ||
4-5 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Naho Sato | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-5 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Naho Sato vs. Yukina Saigo - Wzajemne mecze
11.11.19 | 1. runda klasyf. | Naho Sato | Yukina Saigo | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W100 Tokyo | twarda |
22.08.19 | 2. runda | Naho Sato | Yukina Saigo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Tsukuba | twarda |
Naho Sato form & Yukina Saigo form
Naho Sato - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gaeul Jang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ying Zhang | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Yukina Saigo - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |