MECZ
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Nahia Berecoechea | Fiona Arrese Mata | 6-4, 6-2 | W25 Vitoria | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
06.06.02, 21 lat
06.06.02, 21 lat
Nahia Berecoechea vs. Fiona Arrese Mata - Wzajemne mecze
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Nahia Berecoechea | Fiona Arrese Mata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Vitoria | twarda |
Nahia Berecoechea form & Fiona Arrese Mata form
Nahia Berecoechea - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
14.03.24 3. runda | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Fiona Arrese Mata - ostatnie mecze
W25 Vitoria - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Queralt Carbo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Snehadevi S Reddy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Nikol Dobrilova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Marta Del Pino Maturano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Mariana Correa | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Athena Yilmaz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |