MECZ
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Nadja Gilchrist | Aleksandra Pitak | 7-5, 6-2 | Surbiton | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Nadja Gilchrist | Aleksandra Pitak | |
1. podanie % | 39/62 (63%) | 41/67 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/39 (85%) | 25/41 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 12/26 (46%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/67 (45%) | 18/62 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nadja Gilchrist vs. Aleksandra Pitak - Wzajemne mecze
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Nadja Gilchrist | Aleksandra Pitak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Surbiton | trawiasta |
Nadja Gilchrist form & Aleksandra Pitak form
Nadja Gilchrist - ostatnie mecze
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.03.19 Finał | vs. Ipek Soylu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.03.19 Półfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-66, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.03.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
15.01.19 Klasyf. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Alexandra Perper | 7-64, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Pamela Montez | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 7-611 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Stevenson | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Hayley Carter | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Melodie Collard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Katrina Scott | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
23.07.18 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Jessica Failla | 6-4, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-65, 4-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
Gatineau - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Katherine Sebov | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Aleksandra Pitak - ostatnie mecze
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |