MECZ
23.11.15 | 2. runda | Nadia Podoroska | Martina Capurro Taborda | 7-5, 7-5 | Santiago | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nadia Podoroska | Martina Capurro Taborda | |
1. podanie % | 43/72 (60%) | 55/81 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/43 (63%) | 30/55 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/29 (41%) | 6/26 (23%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/81 (56%) | 33/72 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/153 (55%) | 69/153 (45%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nadia Podoroska vs. Martina Capurro Taborda - Wzajemne mecze
25.11.23 | Półfinał | Martina Capurro Taborda | Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Florianopolis | ceglana |
14.11.18 | 1. runda | Nadia Podoroska | Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Norman | twarda |
23.11.15 | 2. runda | Nadia Podoroska | Martina Capurro Taborda | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
Nadia Podoroska form & Martina Capurro Taborda form
Nadia Podoroska - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Marina Stakusic | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 6-77, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.24 3. runda | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Kayla Day | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Xiyu Wang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Amanda Anisimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-4, - Nadia Podoroska - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Yue Yuan | 6-4, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | Anca Alexia Todoni - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Daniela Seguel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 7-65, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Renata Jamrichova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Martina Capurro Taborda - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |