MECZ
16.10.19 | 1. runda | Nadezda Khalturina | Yuqi Sheng | 6-3, 0-6, 7-5 | W15 Hua | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nadezda Khalturina | Yuqi Sheng | |
1. podanie % | 55/86 (64%) | 54/88 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/55 (58%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 17/34 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/88 (43%) | 40/86 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/174 (48%) | 90/174 (52%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
3-1 | Yuqi Sheng | |
0-0 | ||
Nadezda Khalturina | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Nadezda Khalturina | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Yuqi Sheng | |
6-3 |
2 | ||
Nadezda Khalturina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40[BP], 40-40 | ||
Nadezda Khalturina | 0-2 | |
0-0, 15-0 | ||
0-3 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-30 | ||
Nadezda Khalturina | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-5 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-6 |
3 | ||
Nadezda Khalturina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
Nadezda Khalturina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-2 | Yuqi Sheng | |
0-0 | ||
Nadezda Khalturina | 2-2 | |
3-2 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nadezda Khalturina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40 | ||
4-3 | Yuqi Sheng | |
0-0 | ||
Nadezda Khalturina | 4-4 | |
5-4 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Nadezda Khalturina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-5 | Yuqi Sheng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
Rosja
20.02.04, 20 lat
20.02.04, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nadezda Khalturina vs. Yuqi Sheng - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Nadezda Khalturina | Yuqi Sheng | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Hua | twarda |
Nadezda Khalturina form & Yuqi Sheng form
Nadezda Khalturina - ostatnie mecze
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Toma | 0-6, - Nadezda Khalturina - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 3-2, Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Anastasia Sereda | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Anna Semenova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 3-1, Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Amelia Bissett | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Diana Demidova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 7-610 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Michiru Furuya | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Deria Nur Haliza | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu |
Yuqi Sheng - ostatnie mecze
W25 Nanning - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Nadezda Khalturina | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda | vs. Siqi Cao | 6-3, 1-0, Siqi Cao - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Amy Zhu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Yuxin Zhang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Jia Qi Kang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yilin Zheng | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.07.19 1. runda klasyf. | vs. Hsuan Huang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Liuzhou - twarda | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Hirata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Minami Shuto | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
21.09.18 Półfinał | vs. Hua-Chen Lee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Meiqi Guo | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.18 2. runda | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda | vs. Yuxin Zhang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
14.09.18 Półfinał | vs. Meiqi Guo | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 Ćwierćfinał | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Jiayun Zhu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.18 1. runda | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guiyang - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |