INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Vittoria Viviani vs. Nadezda Gorbachkova - Wzajemne mecze
17.03.18 | 1. runda klasyf. | Nadezda Gorbachkova | Maria Vittoria Viviani | 4-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Maria Vittoria Viviani form & Nadezda Gorbachkova form
Maria Vittoria Viviani - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Min Liu | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Denise Valente | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Eleni Christofi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Alexandra Biot | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Karolina Krajmer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Greta Greco Lucchina | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Camilla Bossi | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sara Lanca | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Anna Wise | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daria Frayman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Nadezda Gorbachkova - ostatnie mecze
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Abramovich | 6-3, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Evelina Martirosyan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.12.18 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Kiara Petrovicka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 2-6, 5-1, Niditra Rajmohan - krecz | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Alena Nikishina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Audrey Ann Blakely | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Alena Nikishina | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Teodora Stinga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
25.08.14 1. runda klasyf. | vs. Alisa Martinov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Trabzon - twarda | ||||
09.09.13 2. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.13 1. runda klasyf. | vs. Viktoryia Mun | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Trabzon - twarda | ||||
02.09.13 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
05.08.13 1. runda klasyf. | vs. Liana Sakvarelidze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.13 Klasyf. | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
08.07.13 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.13 1. runda | vs. Diana Enache | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.07.13 2. runda klasyf. | vs. Ilinca Teodora Bercaru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.13 1. runda | vs. Vivian Zlatanova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Vivian Zlatanova | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.13 2. runda klasyf. | vs. Tamara Tomic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.13 Klasyf. | vs. Nelli Ponomareva | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shymkent - halowa | ||||
25.02.13 1. runda | vs. Diana Bogoliy | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.13 2. runda | vs. Vladyslava Zanosiyenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.13 Półfinał | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |